czwartek, 26 kwietnia 2012

NASZ PUPILEK - CLEO

DZIŚ NIECO PRYWATY. POKAŻĘ WAM NASZĄ UKOCHANĄ PSINKĘ. CLEO W SIERPNIU SKOŃCZY 5 LAT. PRZYJECHAŁA DO NAS JAK MIAŁA 5 TYGODNI. NIESTETY OKAZAŁO SIĘ, ŻE ZOSTAŁA ZA SZYBKO ZABRANA OD SWOJEJ MAMY I BARDZO ZA NIĄ TĘSKNIŁA. MUSIAŁAM TĄ MAŁĄ KRUSZYNKĘ BRAĆ DO ŁÓŻKA, WTULAŁA SIĘ W MOJĄ SZYJĘ I TAK SPAŁA CAŁĄ NOC. PRÓBOWAŁAM CZASEM ODKŁADAĆ JĄ DO JEJ LEGOWISKA, ALE WTEDY PISZCZAŁA TA STRASZNIE, ŻE NIE BYŁO MOWY O SPANIU :)


CLEO CHODZI ZA MNĄ KROK W KROK. TOWARZYSZY MI DOSŁOWNIE WE WSZYSTKIM :). JEST BARDZO ŁAGODNA I UWIELBIA PIESZCZOTY. NIE ZNOSI ROWERÓW I MOTORÓW ORAZ WIZYT U FRYZJERA. NAJLEPIEJ CZUJE SIĘ WTEDY, GDY CAŁA RODZINA JEST W DOMU. JEST BARDZO MĄDRA I WYKONUJE NASZE POLECENIA.


JEDYNĄ JEJ WADĄ JEST TO, IŻ DUŻO I GŁOŚNO SZCZEKA I WSZYSCY SĄSIEDZI WIEDZĄ, ŻE JEST NA SPACERZE. ALE PRZY TAKIEJ ILOŚCI ZALET TA MAŁA WADA, NIE JEST ZBYT ISTOTNA PRAWDA ? :):):)


TO JEST CHYBA NAJBARDZIEJ ROZPIESZCZONY PIESEK NA ŚWIECIE :)

4 komentarze:

 1. widze że piesek nie protestuje przed fotografowaniem słodziak

  OdpowiedzUsuń
 2. TO PRAWDA, NIE PROTESTUJE SZCZEGÓLNIE WTEDY, GDY DOSTANIE W ZAMIAN NAGRODĘ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam psa, który ciągle szczeka i w ogóle mnie nie słucha. ;P Twój jest słodki. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna :) My mamy połączenie yorka z pinczerem i też szczeka jak szalona :P i w ogóle jest małym świrem, a jak zacznie wariować po domu z naszą goldenką to już w ogóle istna masakra ;)

  OdpowiedzUsuń