sobota, 9 czerwca 2012

SÓL DO KĄPIELI EVA NATURA

WCZORAJSZY WIECZÓR SPĘDZIŁAM W TOWARZYSTWIE SZEŚCIU PRZEMIŁYCH DZIEWCZYN, KIBICUJĄC NASZEJ DRUŻYNIE, PLOTKUJĄC O KOSMETYKACH I ZAJADAJĄC SIĘ SMAKOŁYKAMI. POSZŁAM SPAĆ PO PIERWSZEJ, A WSTAŁAM O SIÓDMEJ RANO :). DO DOMU WRÓCIŁAM ZMĘCZONA, WIĘC POSTANOWIŁAM WZIĄĆ RELAKSUJĄCĄ KĄPIEL Z ENERGIZUJĄCO - ODŚWIEŻAJĄCĄ SOLĄ. 


 SÓL KTÓREJ DZIŚ UŻYŁAM JEST Z FIRMY EVA NATURA. ZAWIERA BIOKOMPLEKS BURSZTYNU O WŁAŚCIWOŚCIACH ENERGIZUJĄCYCH I POBUDZAJĄCYCH.

 

LUBIĘ JĄ ZA PIĘKNY ZAPACH, ZA NISKĄ CENĘ I ZA TO, ŻE SZYBKO ROZPUSZCZA SIĘ W WODZIE. I JESZCZE ZA TO,ŻE... KOLORYZUJE WODĘ, NIE UCZULA I NIE WYSUSZA MOJEJ SKÓRY.

NIE LUBIĘ TYLKO TEGO, ŻE JEST MAŁO WYDAJNA. OGÓLNIE SÓL JAK SÓL, CUDÓW Z NASZĄ SKÓRĄ NIE ZROBI, ALE SPRAWI, IŻ KĄPIEL BĘDZIE BARDZIEJ ODPRĘŻAJĄCA I POBUDZI NAS DO DZIAŁANIA. CZY WARTO JĄ KUPIĆ? MYŚLĘ, ŻE WARTO, ALE WYBÓR JAK ZAWSZE POZOSTAWIAM WAM :).


sól eva natura - pojemność 750g, cena około 9zł, ogólnie dostępna

SERDECZNIE ZAPRASZAM WAS NA ROZDANIE U MADZI. PODAJĘ LINK DO JEJ BLOGA:
http://madzi-miziajace-mazidla.blogspot.com/2012/06/urodzinowe-rozdanie.html

5 komentarzy:

 1. Justynka ja kupiłam sól do kąpieli z Biedronki za 3zł i jest mega wydajna, jest w którymś moim poście zakupowym z Pl jakbyś chciała spróbować, a ja następnym razem tą sobie zakupię - uwielbiam takie dodatki do kąpieli i wylegiwanie się w wannie :) Pozdrawiam xxx

  OdpowiedzUsuń
 2. SÓL Z BIEDRONKI JEST SWIETNA,MIALAM TA O ZAPACHU MIODU I MLEKA :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma to jak wspólny babski wieczór !!!
  Same posiadamy sól z biedronki i bardzo sobie ją cenimy !

  Zapraszamy na nowa notkę.
  Tylko u nas krok po kroku .. jak wykonać "paznokcie wodą malowane"
  www.werbeautykor.blogspot.com !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię soli do kąpieli. Nie rozpuszczają się do końca i zawsze gryzło mnie w tyłek. xD Na szczęście teraz mam prysznic. :D

  OdpowiedzUsuń