sobota, 30 listopada 2013

MOJE ULUBIONE PŁATKI KOSMETYCZNE : TIBELLY I CLEANIC PROFESSIONAL

Dzięki filmikom na YouTube, dowiedziałam się o istnieniu wielu wspaniałych produktów. Wśród nich są płatki kosmetyczne, o których napiszę Wam kilka słów.


Pierwsze z nich to płatki kosmetyczne Tibelly. Można je kupić w Netto. Za 120 sztuk zapłacimy 2,49zł. Innowacyjna, 3-warstwowa struktura płatków pozwala na skuteczne i łagodne oczyszczanie. Płatki nie rozdwajają się i nie pozostawiają włókien. Dla mnie to najlepszy produkt tego typu na rynku. Serdecznie polecam !


Dla porównania zrobiłam zdjęcie płatków z dwóch różnych firm. Po prawej Tibelly, po lewej z Biedronki. Kolejne to płatki do peelingu firmy Cleanic Professional. Można je kupić w Rossmannie, za 35 sztuk zapłacimy około 12zł.
Jest to nowoczesny produkt do głębokiego oczyszczania skóry twarzy. Stosuję je dwa razy w tygodniu. Świetnie złuszczają martwy naskórek, zapobiegają powstawaniu wągrów i zaskórników. Na pokrytą niebieskimi mikrogranulkami powierzchnię nalewam mój ulubiony tonik Ziaja i przecieram twarz. Płatek jest dość duży, dlatego zawsze przecinam go na pół. 


Mikrogranulki są ostre, dlatego nie należy zbyt mocno przyciskać płatka to skóry. Należy uważać na delikatne okolice oczu.


Oba te produkty bardzo polecam, mam nadzieję, że chętnie je przetestujecie :).

Pozdrawiam serdecznie 
Justyna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz