sobota, 18 lutego 2012

MOJE UKOCHANE PERFUMY.

DZISIEJSZY POST BĘDZIE O MOICH ULUBIONYCH PERFUMACH. WSZYSTKIE ZAMKNIĘTE W PROSTYCH, JASNORÓŻOWYCH FLAKONACH. OWOCOWO-KWIATOWE ZAPACHY, ZAWIERAJĄ AROMATY PIŻMA, AMBRY I GREJPFRUTA. NIE NALEŻĘ DO OSÓB DZIELĄCYCH PERFUMY NA DZIEŃ I NA WIECZÓR. WSZYSTKIE SĄ IDEALNE ZARÓWNO NA CO DZIEŃ JAK I NA WYTWORNĄ KOLACJĘ. UŻYWAM ICH LATEM I ZIMĄ. 


GDYBYM MIAŁA WYBRAĆ NAJPIĘKNIEJSZY ZAPACH NA ŚWIECIE,  BYŁBY TO CHANEL CHANCE TENDRE. MOGŁABYM NIM PACHNIEĆ DO KOŃCA ŻYCIA :) . CUDOWNY UWODZICIELSKI AROMAT POWOLI ROZWIJA SIĘ NA MOJEJ SKÓRZE I TRWA PRZEZ WIELE GODZIN. POKOCHAŁAM GO OD PIERWSZEGO PSIKNIĘCIA W PERFUMERII. JESTEM PEWNA, ŻE BĘDĘ MU WIERNA NA ZAWSZE.

 MOJĄ DRUGĄ MIŁOŚCIĄ JEST BURBERRY BRIT SHEER. PRZY OKAZJI ZAKUPÓW W SEPHORZE DOSTAŁAM PRÓBKĘ TEGO ZAPACHU GRATIS.OD RAZU WIEDZIAŁAM, ŻE SĄ TO ODPOWIEDNIE PERFUMY DLA MNIE. ZAKOCHAŁAM SIĘ W NICH BEZGRANICZNIE. NIESTETY CENA W PERFUMERII BYŁA DLA MNIE ZA WYSOKA. WYOBRAŹCIE SOBIE JAKA BYŁA MOJA RADOŚĆ GDY OKAZAŁO SIĘ, ŻE NA LOTNISKU BRAT MOŻE MI JE KUPIĆ W CENIE 240zł ZA 100ml. TO BYŁ  UDANY ZAKUP. ZAPACH KOBIECY I BARDZO TRWAŁY.
 
NA YVES SAINT LAURENT YOUNG SEXY LOVELY SKUSIŁAM SIĘ PRZY OKAZJI ZAKUPÓW W SUPER-PHARM. DELIKATNY, KWIATOWO-OWOCOWY ZAPACH NA KAŻDĄ OKAZJĘ. NIESTETY NIE JEST ZBYT TRWAŁY.LUBIĘ GO, ALE NIE KUPIĘ PONOWNIE. 

 chanel chance tendre 100ml-360zł-ja kupiłam w Belglii za 260zł
 burberry brit sheer 100ml-360zl -brat kupił mi na lotnisku w Dublinie za 240zł
YSL young sexy lovely 50ml-160zł-ja kupiłam w Super - Pharm za 109zł

 WSZYSTKIE PRZEDSTAWIONE PRZEZE MNIE ZAPACHY TO WODY TOALETOWE. LUBIĘ JE JEDNAK NAZYWAĆ MOIMI PERFUMAMI :). KONIECZNIE MUSICIE POWĄCHAĆ. PANIE W PERFUMERII SEPHORA NA WASZE ŻYCZENIE ZROBIĄ PRÓBKI. MOŻE KTÓRAŚ Z WAS TEŻ JE POKOCHA.

2 komentarze:

  1. uwielbiam burberry,żałuję,że prędzej go nie nabyłam ,bo teraz jest to dla mnie nr.1,uwielbiam ten zapach i jego delikatny zapach:)

    OdpowiedzUsuń
  2. jednak sądzę,że jest to zapach bardzo delikatny,dlatego lubię go podczas ciepłych pór roku,natomiast zimą wolę,bardziej ciężkie zapachy:)

    OdpowiedzUsuń