czwartek, 16 lutego 2012

ROZŚWIETLAMY SIĘ NA WIOSNĘ.HIGH BEAM BENEFIT


WCZORAJ PRZYSZŁA DO MNIE DŁUGO OCZEKIWANA PACZKA Z ALLEGRO. ZAMÓWIŁAM ROZŚWIETLACZ W PŁYNIE HIGH BEAM FIRMY BENEFIT. PO WYJĘCIU KOSMETYKU Z KOPERTY ZABRAŁAM SIĘ DO APLIKACJI I......STWIERDZIŁAM, ŻE MUSZĘ SIĘ TEGO NAUCZYĆ :). DZIŚ BYŁO JUŻ O NIEBO LEPIEJ. ZMIESZAŁAM TROSZKĘ ROZŚWIETLACZA Z PODKŁADEM. PO NAŁOŻENIU NA TWARZ OKAZAŁO SIĘ, ŻE MOJA SKÓRA WYGLĄDA ŚWIEŻO, SEKSOWNIE I NA BARDZIEJ WYPOCZĘTĄ. KOSMETYK WKLEPAŁAM PALCAMI, TAKŻE NA KOŚCI POLICZKOWE I ŁUKI BRWIOWE. EFEKT BARDZO MI SIĘ SPODOBAŁ.


PRZY UŻYCIU ROZŚWIETLACZA NALEŻY UWAŻAĆ BY NIE NAŁOŻYĆ ZBYT WIELE KOSMETYKU. MUSI SIĘ ON STOPIĆ Z NASZĄ SKORĄ, TAK ŻEBY GRANICE NIE BYŁY WIDOCZNE.

PRZED ZAKUPEM WARTO PÓJŚĆ DO DROGERII SEPHORA,WYPRÓBOWAĆ TEN PRODUKT LUB POPROSIĆ O PRÓBKĘ. KOSMETYK JEST BARDZO WYDAJNY I SZYBKO TRACI WAŻNOŚĆ, DLATEGO NIE KUPIŁABYM GO W WERSJI 13ML. TEN KUPIONY NA ALLEGRO BYŁ UŻYWANY I KOSZTOWAŁ 50ZŁ. MOŻNA KUPIĆ O POJEMNOŚCI 4ML. ZWRÓĆCIE UWAGĘ NA TO CZY JEST TO PRODUKT ORYGINALNY. TO BARDZO WAŻNE, GDYŻ NA ALLEGRO ROI SIĘ OD PODRÓBEK.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz