czwartek, 23 lutego 2012

ZESTAW DO STYLIZACJI BRWI ESSENCE-MAŁA RZECZ, A CIESZY

PRZEZ WIELE LAT  BYŁY MODNE (A MOŻE TAKI MI SIĘ TYLKO WYDAWAŁO :) ) CIENKIE BRWI. NIESTETY CIĄGŁE WYRYWANIE ICH PĘSETĄ,SPRAWIŁO, ŻE W KILKU MIEJSCACH JUŻ NIE ODROSŁY I MUSZĘ ZAKRYWAĆ BRAK WŁOSKÓW. PRZEZ DŁUGI CZAS DO TEGO CELU UŻYWAŁAM KREDKI.  NIESTETY TAKI MAKIJAŻ NIE BYŁ ZBYT NATURALNY.  POSTANOWIŁAM WIĘC WYPRÓBOWAĆ CZEGOŚ INNEGO. W NATURZE KUPIŁAM ZESTAW DO STYLIZACJI BRWI ESSENCE. TO ZESTAW W SKŁAD, KTÓREGO WCHODZĄ DWA BRĄZOWE,UNIWERSALNE CIENIE, SZABLONY I MALUTKI, SKOŚNY PĘDZELEK DO APLIKACJI.


STYLIZACJĘ ZACZYNAM OD PRZECZESANIA WŁOSKÓW SZCZOTECZKĄ, NASTĘPNIE  PĘDZELKIEM MIESZAM OBA CIENIE,OTRZEPUJĘ NADMIAR PRODUKTU I MODELUJĘ BRWI. EFEKT UTRWALAM ODŻYWKĄ DO RZĘS I BRWI W ŻELU FIRMY CONSTANCE CARROLL. CIENIE TRZYMAJĄ SIĘ PRZEZ CAŁY DZIEŃ. NIE OSYPUJĄ SIĘ I NIE ROZMAZUJĄ. MÓJ MAKIJAŻ JEST BARDZIEJ WYRAZISTY, ALE BEZ SZTUCZNEGO EFEKTU.


MOIM ZDANIEM ZESTAW ESSENCE JEST DOBRĄ ALTERNATYWĄ DLA HENNY. CIENIE SĄ BARDZO WYDAJNE I WYSTARCZĄ NA BARDZO DŁUGI CZAS. ŚMIAŁO MOGĘ TEN PRODUKT ZALICZYĆ DO MOICH ULUBIEŃCÓW. MINUSEM JEST TANDETNE, NIEPRAKTYCZNE OPAKOWANIE.SZABLONY MI SIĘ NIE PRZYDAŁY I JE WYRZUCIŁAM.

zestaw cieni essence, cena 10,90zł, dostępne w drogeriach natura, perfumeriach douglas lub na allegro odżywka constance carroll, cena 7,50zł, dostępna w małych drogeriach lub na allegro

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz