sobota, 24 marca 2012

BUBLE KOSMETYCZNE.

DZIŚ POKAŻĘ WAM KILKA PRODUKTÓW, KTÓRE SIĘ U MNIE NIE SPRAWDZIŁY I NIE KUPIĘ ICH PONOWNIE.


1. BALSAM DO CIAŁA Z PERFUMERII DOUGLAS, NIE ODPOWIADA MI PONIEWAŻ PACHNIE SZTUCZNYMI OWOCAMI, MA RZADKĄ KONSYSTENCJĘ. FATALNE, NIEPRAKTYCZNE OPAKOWANIE. PO ZA TYM  NIE NAWILŻA MOJEJ SKÓRY I POZOSTAWIA NA NIEJ KLEJĄCĄ WARSTWĘ.

2. SZMINKA DO UST MAYBELLINE COLOR SENSATIONAL BARDZO WYSUSZA WARGI, ZBIERA SIĘ W ZAŁAMANIACH I ROLUJE. PODKREŚLA NIEDOSKONAŁOŚCI I KRÓTKO UTRZYMUJE SIĘ NA USTACH. ZAPACH TEŻ POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA.

3. BŁYSZCZYK NYX KOLOR ISTAMBUL TO NAJGORSZY BŁYSZCZYK JAKI MIAŁAM. W SUMIE TO RACZEJ MATOWA SZMINKA W PŁYNIE NIŻ BŁYSZCZYK, ALE NIE WAŻNE. WAŻNE JEST TO, IŻ TEN PRODUKT BARDZO MOCNO WYSUSZYŁ MI USTA. POZA TYM MOJE ZĘBY PO NAŁOŻENIU TEGO KOSMETYKU SĄ PO PROSTU ŻÓŁTE. DOSTAŁAM NAUCZKĘ I WIEM, ŻE NIE NALEŻY KUPOWAĆ WSZYSTKIEGO CO TAK BARDZO POLECAJĄ NA YOUTUBE :)

 

4. BIBUŁKI MATUJĄCE PERFECTA DO CERY MIESZANEJ. MIAŁY MATOWIĆ, ODŚWIEŻAĆ I UTRWALAĆ MAKIJAŻ, NIE ZROBIŁY NIC Z TYCH RZECZY. ZAMIAST ZBIERAĆ SEBUM, WYCIERAJĄ MAKIJAŻ. NIE PASUJE MI TAKŻE OPAKOWANIE, W KTÓRYM JEST SCHOWANA ROLKA Z BIBUŁKĄ. ZA KAŻDYM RAZEM GDY CHCIAŁAM UŻYĆ BIBUŁKI MUSIAŁAM UWAŻAĆ BY JA RÓWNO URWAĆ, BO STRZĘPI.

5. KREM NAWILŻAJĄCY Z CLINIQUE KUPIŁAM W MINI ZESTAWIE Z MYDŁEM I TONIKIEM, GDYŻ CHCIAŁAM  TE KOSMETYKI PRZETESTOWAĆ. TONIK I MYDŁO KUPIŁABYM PONOWNIE KREMU JUŻ NIE, PONIEWAŻ W OGÓLE NIE SPEŁNIA OBIETNIC PRODUCENTA. TAK NAPRAWDĘ TO NIE ROBI NIC, A KOSZTUJE SPORO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz