piątek, 16 marca 2012

SUCHY SZAMPON ROCKAHOLIC - UŁATWIAMY SOBIE ŻYCIE.

NIEZMIERNIE RZADKO WYCHODZĘ Z DOMU Z NIEUMYTĄ GŁOWĄ, CHOCIAŻ POWIEM WAM SZCZERZE, ŻE NIE ZNOSZĘ TEGO CODZIENNEGO RYTUAŁU, JAKIM JEST MYCIE I UKŁADANIE WŁOSÓW. CZASEM ZDARZAJĄ SIĘ SYTUACJE, W KTÓRYCH NIE MAM CZASU NA UMYCIE GŁOWY I RATUJĘ SIĘ SUCHYM SZAMPONEM. BARDZO PRZYDAŁ SIĘ PODCZAS PODRÓŻY I W CZASIE POBYTU CÓRKI W SZPITALU.


NIE UKRYWAM, ŻE PRZED ZAKUPEM TEGO PRODUKTU POCZYTAŁAM SOBIE OPINIE NA JEGO TEMAT W INTERNECIE. MÓJ WYBÓR PADŁ NA SUCHY SZAMPON W SPRAYU FIRMY ROCKAHOLIC, DO KAŻDEGO RODZAJU WŁOSÓW. JEST ŁATWY W UŻYCIU, WYSTARCZY SPRYSKAĆ WŁOSY NA CAŁEJ DŁUGOŚCI I DOKŁADNIE ROZCZESAĆ GRZEBIENIEM. SZAMPON SPRAWIA, ŻE ZNIKA NIEPRZYJEMNY ZAPACH, A WŁOSY SĄ ŚWIEŻE I UNIESIONE U NASADY. LUBIĘ W NIM TO, ŻE NIE POZOSTAWIA BIAŁYCH ŚLADÓW I ŁADNIE PACHNIE. NIE JEST TO KOSMETYK, KTÓRY ZASTĄPI NAM ZWYKŁE MYCIE GŁOWY, STOSOWAĆ GO MOŻNA TYLKO OD CZASU DO CZASU. MOIM ZDANIEM WARTO MIEĆ SUCHY SZAMPON, BO NAPRAWDĘ UŁATWIA NAM ŻYCIE.

suchy szampon rockaholic - pojemność 300ml, cena na allegro 60zł plus przesyłka, ja kupiłam w tk maxx za 33zł, dostępny także w fryzjerskich sklepach internetowych

2 komentarze:

  1. Syoss lepsza firma i jak psikam to leci mało dzięki temu oszczędzam bo to bardzo drogie.

    Adolf Hitler

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki temu nie musi pani myć włosów co tydzień tylko co dwa . ;D uśmiech i całuski.

    OdpowiedzUsuń