niedziela, 11 marca 2012

DEMAKIJAŻ. RECENZJA PŁYNÓW MICERALNYCH - BIODERMA, VICHY I BOURJOIS.

DEMAKIJAŻ JEST DLA MNIE PODSTAWĄ PIELĘGNACJI. DZIĘKI CODZIENNEMU USUWANIU ZANIECZYSZCZEŃ MOJA SKÓRA JEST ŚWIETNIE PRZYGOTOWANA DO NAŁOŻENIA KREMU , KTÓRY NA OCZYSZCZONEJ SKÓRZE LEPIEJ SIĘ WCHŁANIA. OD ROKU DO DEMAKIJAŻU UŻYWAM PŁYNÓW MICERALNYCH. NIE MUSZĘ JUŻ KORZYSTAĆ Z KILKU PREPARATÓW, GDYŻ TE PŁYNY ZASTĘPUJĄ WODĘ, MLECZKO I TONIK.

SKUSZONA BARDZO POZYTYWNYMI OPINIAMI, KUPIŁAM PŁYN BIODERMA SENSIBIO H2O DO CERY WRAŻLIWEJ. I.....NIE ROZUMIEM ZACHWYTU NAD TYM PRODUKTEM. OCZYWIŚCIE NIE SZCZYPIE W OCZY, NIE PODRAŻNIA, ALE NIE RADZI SOBIE Z MOIM MOCNYM MAKIJAŻEM. JEST BARDZO NIEWYDAJNY. BUTELKA 500ml STARCZYŁA MI NA 2 MIESIĄCE. CENA KOSMICZNA, ZUPEŁNIE NIEADEKWATNA DO JAKOŚCI PRODUKTU. JESTEM PEWNA, ŻE  TEGO PRODUKTU JUŻ NIE KUPIĘ.


REWELACYJNYM PŁYNEM MICERALNYM OKAZAŁ SIĘ VICHY PURETE THERMALE 3ENIN1. TO HYPOALERGICZNY PRODUKT, KTÓRY NIE PODRAŻNIA I NIE WYSUSZA SKÓRY.NIE ZAWIERA ALKOHOLU I BARWNIKÓW. BARDZO DOBRZE ZMYWA MOCNY MAKIJAŻ. PO UŻYCIU TEGO KOSMETYKU MOJA SKÓRA JEST DOKŁADNIE OCZYSZCZONA, GŁADKA I NAPIĘTA. W CENIE REGULARNEJ JEST DROGI, DLATEGO KUPUJĘ GO TYLKO NA PROMOCJI W APTECE SUPERPHARM. PO PRZYSTĄPIENIU DO KLUBU LIFESTYLE MAMY MOŻLIWOŚĆ KUPIENIA PRODUKTÓW W SUPER CENACH. CO TRZY TYGODNIE APTEKA WYSYŁA NA EMAILA KUPONY ZNIŻKOWE. DZIĘKI TEMU PŁYN VICHY KUPUJĘ W CENIE OKOŁO 20ZŁ.

GODNYM POLECENIA PRODUKTEM JEST TAKŻE PŁYN Z FIRMY BOURJOIS. SPEŁNIA WSZYSTKIE MOJE OCZEKIWANIA. ŚWIETNIE ZMYWA MAKIJAŻ, NIE SZCZYPIE W OCZY I NIE PODRAŻNIA MOJEJ SKÓRY. NIE POZOSTAWIA TŁUSTEJ POWŁOKI NA TWARZY. STOSUJĘ GO RÓWNIEŻ RANO W CELU ODŚWIEŻENIA CERY. JEST BARDZO WYDAJNY I NIEDROGI. DOSTĘPNY W KAŻDEJ DROGERII I SUPERMARKETACH. SZCZERZE POLECAM !


WSZYSTKIE PŁYNY MICERALNE, KTÓRE PRZEDSTAWIŁAM SĄ DO CERY WRAŻLIWEJ. PRZY ZMYWANIU MAKIJAŻU OCZU, NALEŻY UWAŻAĆ BY NIE NALAĆ NA WACIK ZBYT DUŻO PŁYNU, PONIEWAŻ MOŻE SIĘ ON DOSTAĆ DO WNĘTRZA OKA I PODRAŻNIĆ JE. ZMYWAJĄC TUSZ I EYELINER WACIK NASĄCZONY PŁYNEM PRZYTRZYMUJĘ CHWILKĘ, ABY KOSMETYKI MOGŁY SIĘ ROZPUŚCIĆ.

bioderma sensibio H20 - pojemność 500ml, cena 66,99zł, w promocji 49,90zł, dostępny w aptekach i na allegro
vichy purete thermale - pojemność 200ml, cena 44zł, w promocji około 20zł, dostępny w aptekach i na allegro
bourjois - pojemność 250ml, cena 13,99zł, w promocji 11,99zł, dostępny w drogeriach i supermarketach


1 komentarz:

  1. może skorzystam:D
    bardzo podoba mi się Twój blog, co ty na to byśmy się poobserwowały? :)
    zapraszam do mnie:)

    http://obczajmnie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń