środa, 21 marca 2012

PALETKA INGLOT FREEDOM SYSTEM PRO - 5

POSTANOWIŁAM, ŻE DWA KOLEJNE POSTY BĘDĄ NA TEMAT MOICH CIENI Z INGLOTA. POSIADAM DWIE PEŁNE PALETKI. DZIŚ POKAŻĘ WAM PRO - 5 Z WKŁADAMI OKRĄGŁYMI, A JUTRO PALETKĘ Z CIENIAMI KWADRATOWYMI.


 PALETKĘ KUPUJEMY PUSTĄ I DOBIERAMY DO NIEJ WKŁADY, KTÓRE NAM ODPOWIADAJĄ. JA MAM CIENIE MATOWE I PERŁOWE. WSZYSTKIE KOLORY WYSTĘPUJĄ W WERSJI OKRĄGŁEJ I KWADRATOWEJ.

  
OD LEWEJ STRONY W PALETCE :

1. BIAŁY - MATTE 373 IDEALNY JAKO CIEŃ BAZOWY


2. ZŁOTO SZAMPAŃSKI - PEARL 395 PRZEPIĘKNY ODCIEŃ, ŚWIETNY DO ROZŚWIETLANIA, BARDZO GO POLECAM!


3. ŁOSOSIOWY - MATTE 347, ZWYKŁY MATOWY CIEŃ, BEZ  KTÓREGO MOGŁABYM SIĘ OBEJŚĆ


4. ŚLIWKOWY - PEARL 446 JEDEN Z MOICH ULUBIONYCH CIENI, PASUJE DO PODKREŚLANIA ZEWNĘTRZNYCH KĄCIKÓW OCZU, IDEALNY DO MOCNEGO MAKIJAŻU


5. FIOLETOWY - MATTE 379 MOIM ZDANIEM  CIEŃ  DOŚĆ TRUDNY W APLIKACJI, JEST MOCNO NAPIGMENTOWANY, PYLI SIĘ I TRZEBA Z NIM UWAŻAĆCIENI Z INGLOTA UŻYWAM OD WIELU LAT, JESTEM NIMI ZACHWYCONA. SĄ BARDZO WYDAJNE, ŚWIETNIE NAPIGMENTOWANE I DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ NA POWIEKACH. SZEROKA GAMA KOLORYSTYCZNA SPEŁNI OCZEKIWANIA KAŻDEGO. JA JESTEM W TRAKCIE KOMPLETOWANIA KOLEJNEJ PALETY.

magnetyczna paleta freedom system pro - 5 z lusterkiem, cena 10zl, dostępna również na 3 lub 10 wkładów

cień inglot wkład okrągły, cena 10zł za sztukę

1 komentarz:

  1. z całą pewnością mogę polecić,sama jestem posiadaczką takiej paletki,gama kolorystyczna jednak troszeczkę sie różni,ale jestem bardzo zadowolona:)

    OdpowiedzUsuń